Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Профілактика правопорушень серед учнівської молоді

Posted in Новини - Новини

Для профілактики правопорушень серед учнівської молоді та в рамках проведення заходів з правовиховної діяльності 12 листопада 2013 року адміністрацією навчального закладу була організована екскурсійна поїздка до Чернівецького слідчого ізолятора, де свого вироку очікують заарештовані злочинці.

Перед початком екскурсії для учнів та педагогічних працівників співробітник слідчого ізолятора провів інструктаж та повідомив правила поводження в СІЗО під час екскурсії.

Разом з керівниками групи соціальним педагогом Юлією Бойчук та класним керівником Юрієм Оларем, майстром виробничого навчання Іваном Мечем та психологом Наталею Косован учні мали змогу побачити порядок та умови утримання засуджених в СІЗО, дізнатися про режим який діє в установі. Також ліцеїстам дозволили заглянути в камери, де перебувають правопорушники, побачити кімнату, де останні мають змогу читати літературу, книги.

Під час екскурсії дітям розповіли про права та обов’язки підслідних, злочини через які вони потрапляють до слідчого ізолятора, обмеження які діють за гратами, про харчування, умови та частоту зустрічей з рідними і отримання передач. По завершенню екскурсії співробітники слідчого ізолятора відповіли на всі запитання учнів ліцею та побажали їм самодисципліни, поваги прав інших людей, усвідомлення юридичної відповідальності за різні правопорушення.


 

Диктант національної єдності

Posted in Новини - Новини

 

11 листопада 2013 року Національна радіокомпанія України провела Всеукраїнський диктант національної єдності до написання якого приєдналися учні та викладачі Глибоцького професійного ліцею.

Диктант національної єдності - це акція, яку НРКУ започаткувала ще 2000 року. Цьогорічний диктант проходить під гаслом «Творити величне просто - разом! Твори хвилю єдності!».

Диктант провів доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

О 13:10 у прямому ефірі розпочалася спеціальна програма, присвячена диктанту. Безпосередньо перед написанням диктанту ведучі Аліна Акуленко та Роман Коляда нагадали умови участі, а Олександр Авраменко дав останні настанови й рекомендації.

Сам диктант розпочався о 13:30. Текст диктанту - авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до усіх приписів і норм українського правопису.

Нагадаємо, акція «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності»  започаткована Національною радіокомпанією України у 2000 році. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту і з'ясувати, наскільки добре знають рідну мову та продемонструвати солідарність з усіма, хто любить рідне слово і хоче, щоб українці спілкувалися українською і зберегли її для нащадків.