Тиждень фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)»

Posted in Новини - Новини

Згідно запланованої роботи методичної комісії майстрів виробничого навчання з громадського обслуговування населення з 27 листопада 2017 року по 01 грудня 2017 року було проведено тиждень фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)».

27 листопада 2017 року майстри виробничого навчання Петрюк Людмила Іванівна, Соколянський Сергій Анатолійович, Товарницька Алла Іванівна розпочали відкриття тижня фахової майстерності з ознайомлення гостей заходу з планом його проведення.

А також провели інформаційний вісник на тему «Сучасна професія» - Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія), яка є на сьогодні однією з найбільш затребуваних на українському ринку праці.

Була проведена виставка стіннівок, графічних малюнків та тематична виставка книг з професії «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)».

Професія конторського службовця та оператора є взаємопов’язаною одна з одною, і опанування нею передбачає навчання на протязі трьох років, тому завершення заходу з приводу відкриття тижня фахової майстерності відбулося представленням невеликої мініатюри за участі учениць ІІ-ІІІ-ого курсів з приводу важливості здобуття професії «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)».

28 листопада 2017 року майстер виробничого навчання Товарницька Алла Іванівна, продовжила тиждень фахової майстерності проведенням інтерактивно-розважальної гри: «Бухгалтерський турнір» серед учнів ІІІ курсу. В даному заході взяли участь учні групи №33 де були сформовані дві команди, а саме команда «Інвестори»та команда «Бухгалтери».

29 листопада 2017 року майстри виробничого навчання Петрюк Людмила Іванівна, Соколянський Сергій Анатолійович, продовжили тиждень фахової майстерності проведенням комп’ютерного турніру «Інтелектуальний драйв». В даному заході взяли участь учні групи №25 та групи №13 де були сформовані дві команди, а саме команда дівчат «Linux» та команда хлопців «Вірус».

30 листопада 2017 року учням було представлено тематичну презентацію «Історія розвитку Internet», а також відеофільми на тему: «Історії розвитку комп’ютерів». Даний захід організували майстри виробничого навчання Петрюк Людмила Іванівна та Соколянський Сергій Анатолійович.

1 грудня 2017 року відбулося закриття тижня фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)» та засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання з громадського обслуговування населення. Тема засідання «Компетентнісний підхід на уроках виробничого навчання».

День ліквідації насильства

Posted in Новини - Новини

25 листопада у Глибоцькому ПЛ відбувся диспут на тему: "День ліквідації насильства".

Дата 25 листопада була вибрана в пам’ять про сестер Мірабаль – політичних активісток, забитих до смерті палицями таємною поліцією за наказом диктатора Домініканської Республіки Рафаеля Трухільо в 1960 році.

У 1999 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок й запропонувала урядам, міжнародним і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

ООН зазначає, що жінки і дівчатка піддаються насильству, як у мирний час, так і під час збройних конфліктів – з боку держави, суспільства, родичів. Насильство щодо жінок не обмежене рамками будь-якої конкретної політичної або економічної системи. Воно існує в будь-якій країні, не визнає кордонів матеріального добробуту, раси і культури. Структури домінування, на яких грунтується насильство, глибоко вкорінені в суспільстві. Досвід або загроза насильства повсюдно перешкоджають жінкам в повній мірі здійснювати свої права людини і користуватися ними. Саме тому жінки об’єднуються, щоб протистояти цій проблемі. Згідно з даними Фонду народонаселення ООН, в Україні фізичному насильству піддаються 4 млн жінок, а сексуальному – 1,8 млн. Утім, реальна кількість постраждалих значно вища, оскільки потерпілі часто не повідомляють про те, що зазнали насильства.

Факт прояву такої публічної жорстокості мав світовий резонанс. І в 1981 році, коли активістки жіночих рухів вирішили вибрати дату для того, щоб привернути більшу увагу громадськості до проблем насильства над жінками, вони згадали про 25 листопада 1960 року. Тоді і було вирішено в пам’ять про сестер Мірабал, не побоявшись так сміливо і відкрито заявити про свої політичні права, відзначати день протесту проти насильства по відношенню до жінок щороку 25 листопада. А ще через кілька років цей день став міжнародною датою.