Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День святого Валентина

Posted in Новини - Новини

Той, хто кохає по-справжньому хоч одну людину,          кохає весь світ.

Фромм

День святого Валентина – популярне свято закоханих у всьому світі. Спочатку його святкували лише у католицьких країнах. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років.

Але незмінним та головним атрибутом цього свята є валентинка. Найчастіше це листівка із зізнанням у коханні, відправлена коханій людині. Найкращим подарунком на 14 лютого буде увага та турбота, тому здобувачі освіти Глибоцького професійного ліцею вирішили подарувати працівникам навчального закладу у знак поваги, крихту любові та добра. Учні власноруч створювали та дарували вітальні листівки та солодкі подарунки зі словами вдячності. Також в межах груп здобувачі освіти дякували один одному за повагу та підтримку.

Глибоцький професійний ліцей щиро вітає з цим романтичним святом - Днем закоханих.

Нехай у житті кожного з вас буде любов – ніжна, ласкава, тепла та безмежна. Даруйте один одному усмішки і ніжність, радість спілкування.

Години спілкування до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту та Дня пам'яті Героїв Крут

Posted in Новини - Новини

У Глибоцькому професійному ліцеї проведено онлайн години спілкування до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту та Дня пам'яті Героїв Крут. Переглянуто та обговорено презентації. Під час перегляду презентацій здобувачі освіти згадали мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу, важливий момент історичного минулого та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора.