Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Урок-подорож « Тернистий шлях до незалежності»

Posted in Новини - Новини

 22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України в Глибоцькому професійному ліцеї був проведений урок-подорож « Тернистий шлях до незалежності». Метою якого стало повторення   подій Української революції 1917-1921 рр., виховання патріотичних почуттів та збільшення інтересу до вивчення історії України. Під час уроку учні І курсу згадали шлях, крізь який Україна пройшла в період з 1917р. по 1921 р. , переглянули історично-документальні кадри відеоматеріалів «Шлях до Соборності», «День Соборності», « Акт Злуки УНР і ЗУНР».

 

Відкритий урок викладача історії Щербань Юлії Віорелівни

Posted in Новини - Новини

20.01.2020 року викладач історії Щербань Юлія Віорелівна провела відкритий урок на тему: «Радянський наступ взимку 1942-1943р.р. Битва за Дніпро. Депортація з Криму кримських татар та інших народів. Завершення бойових дій на території України». Урок комбінований, з елементами міні – лекції. Під час уроку розглянули перебіг подій 1942-1943р.р., та наймасштабнішу і найкривавішу воєнну операцію світової історії - битву за Дніпро.

Юлія Віорелівна вдало використала інтерактивні технології , зокрема, мультимедійну презентацію з даної теми та продемонструвала відеофрагменти, які вдало відображали хід подій.

Урок цікавий, змістовний, структури та етапів уроку було дотримано.