Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Posted in Новини - Новини

        21 березня 2018 року у Глибоцькому ПЛ відбулася бесіда з учнями на тему "Боротьба з туберкульозом та його наслідки". Медичний працівник та соціальний педагог вели діалог про походження, запобігання та наслідки зараження хворобою. Учні активно брали участь в обговоренні даного питання, висловлювали власну думку та ставили запитання, щодо проявів туберкульозу.

Захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Posted in Новини - Новини

20.02.2018 у Глибоцькому професійному ліцеї проводився відкритий виховний захід на вшанування пам'яті героїв Небесної сотні «Герої не вмирають! Герої йдуть…».

Викладач історії, Алукі М. М. підготував та втілив в життя театральну постановку, переглядаючи яку всі присутні отримали змогу знову відчути та наново пережити революційні події на майдані. Спільні емоції та спогади про героїв Небесної сотні об'єднали учнівський та педагогічний колектив ліцею, сформувавши тверде переконання в тому, що започаткований майданівцями рух на Євроінтеграцію, мусить знайти продовження та реалізацію в житті кожного. Майдан живе та діє в нас!!!