Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

Готуємось до ДПА

Posted in Новини - Новини

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-66 від 31 січня 2018 року

Органи управління освітою
обласних і Київської міської
державних адміністрацій

Про організоване завершення
2017/2018 н. р. та особливості
проведення ДПА у закладах
загальної середньої освіти

Шановні колеги!

Відповідно до частини 3 статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлює заклад загальної середньої освіти.

Державна підсумкова атестація (далі - ДПА) в 2017/2018 навчальному році у закладах загальної середньої освіти здійснюється відповідно до частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту»,Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015, року за № 157/26602, та підпунктів 1, 3, 4, 5 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 р. № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2017 року за № 1014/30882, із змінами.

Об’єднане засідання методичних комісій

Posted in Новини - Новини

26.04 2018 року в Глибоцькому професійному ліцеї в рамках діяльності Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методист Борачук Галина Іллівна, провела об'єднане засідання методичних комісій за темою «Методи впливу на рівень активізації та мотивації учнівського колективу».

Проходила зустріч у форматі тренінгу, в межах якого викладачі та майстри виробничого навчання отримали змогу не просто ознайомитися із новими методами та формами роботи з учнівським колективом, а й відчути на собі їх реалізацію в тісному колі своїх колег. Кожен метод реалізовувався за індивідуальною темою і був випробуваний педагогами особисто.

В результаті викладачі змогли обрати для себе найбільш ефективні та дієві методи роботи, що сприятимуть зростанню рівня активізації та мотивації учнівського колективу.