Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День працівника освіти

Posted in Новини - Новини

Стало добою традицією в Глибоцькому професійному ліцеї святкувати День працівника освіти урочистими заходами та концертом за участю професійних артистів. Днями центральний майдан селища Глибока наповнився святковим настроєм – колектив ГПЛ вшановував своїх працівників. Серед учасників заходів – працівники ліцею, учні та їх батьки.

Директор навчального закладу Микола Макаревич подякував працівникам за проведу протягом року роботу, відзначив досягнення та здобутки, якими пишається колектив і вручив кращим працівникам почесні грамоти та грошові премії.
Микола Загарюк та Валерій Ротар у вітальних словах відзначили зростання авторитету навчального закладу в регіоні та значне покращення фахової майстерності випускників ліцею, їх конкурентоспроможність на ринку праці. А майстрам виробничого навчання та викладачам вручили відзнаки райдержадміністрації та районної ради.

Посвята в ліцеїсти

Posted in Новини - Новини

26 вересня 2012 року в приміщенні районного Будинку культури відбулася посвята в ліцеїсти учнів Глибоцького професійного ліцею. Вступ до ліцею знаменується великою подією – посвятою, яка стане яскравою традицією та візитною картою начального закладу.

З кожним роком ліцей поповнюється все більш талановитими, розумними, інтелігентними, обдарованими учнями. Цього року до нас вступило 150 таких щасливчиків. Ліцейна родина поповнилася новими учнями, які ставлять перед собою високу мету: збереження традицій та примноження слави ліцею.