Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День Збройних Сил України

Posted in Новини - Новини

6 грудня – День Збройних Сил України. Глибоцький професійний ліцей щиро вітає усіх військових в лавах Збройних Сил України із цим днем, що служать нашій державі, зміцнюючи її оброноздатність та безпеку. Ми щиро вдячні усім героям, що подарували нам безхмарне небо над головою та, сподіваємось, забезпечать нам мирне майбутнє. В цей день також хочеться привітати усіх чоловіків - захисників власного дому та родини, які дарують спокій та надійну опору чарівній половині людства. Бажаємо Вам, дорогі чоловіки, міцного здоров'я, незламності духу,  надійного сімейного тилу та гармонії в душі.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Posted in Новини - Новини

На виконання доручення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 19.10.12 р. №01-31/958 в Глибоцькому професійному ліцеї проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках заходів проведено роз’яснювальну роботу з працівниками та учнями ліцею щодо дотримань правил охорони праці та техніки безпеки. Організовано виставку-конкурс учнівських малюнків та стінних газет з матеріалами про вимоги дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки та правил дорожнього руху. Педагогічними працівниками ліцею на групових батьківських зборах проведено розяснювальну роботу з батьками щодо збереження здоров’я дітей. Викладачем з охорони праці проведено конкурс рефератів на тему: «Безпека життєдіяльності». 21.11.12р. відбувся круглий стіл на тему: «Правила дотримання вимог пожежної безпеки» та екскурсія до РВ УМНС з учнями І-ІІ курсів.