Тиждень біології та екології

Posted in Новини - Новини

З 27. 11. по 01.12 проводивсяпредметний тиждень з біології та екології. Був організований конкурс стіннівок, а також відбувалася тематична виставка книг. Ведучі заходу оголосили початок роботи усного журналу «Чисте довкілля – справа рук кожного».Розповсюджувалися листівки «Батарейці – утилізація». Федюк О. І. створив спеціальну скриньку для цивілізованої утилізації використаних батарейок.

29.11.2017 відбулося засідання біологічної студії «Шляхи уникнення ризиків у харчуванні», на якому Коломійчук Г. В. ознайомила присутніх з необхідністю дотримання норм здорового харчування.

В рамках даного тижня проводилася гра – вікторина «У світі мікроорганізмів», а також виступ агітбригади «За життя без сміття» Відбувся перегляд відеоролика ВІЛ/СНІД. Учням наголосили на необхідностітолерантного відношення до віл інфікованих людей.

 

 

 

День Збройних Сил України

Posted in Новини - Новини

6 грудня українці святкують День Збройних Сил України. З нагоди свята, в стінах Глибоцького професійного ліцею, класні керівники І.І. Агатій та М.О. Шпак підготували відкритий виховний захід.

На заході були присутні гості – працівник нашого ліцею та учасник АТО Марчук Іван Васильович, працівник прикордонної служби та учасник АТО Іонець Андрій Костянтинович, наш випускник та учасник АТО Ісопел Костянтин Вікторович, які розповіли про себе та своє перебування в зоні АТО, привітали всіх присутніх зі святом.

В ході заходу пролунало багато теплих слів на адресу наших захисників. Розігрувалися веселі сценки, в яких учні зображали різноманітні комічні ситуації на армійську тематику.

Дівчата – учениці ліцею порадували присутніх прекрасним голосом, вітаючи всіх, піснями про захисників Вітчизни.

Всі присутні отримали приємні емоції, чудовий настрій та тверде переконання, що перемога за нами!