Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

Випускний 2018 року

Posted in Новини - Новини

27 червня 2018 року Глибоцький професійний ліцей випустив на професійні ниви більше ста кваліфікованих працівників, серед яких і кухарі-кондитери, і оператори комп’ютерного набору та бухгалтери, і слюсарі з ремонту с/г машин та трактористи – машиністи с/г виробництва.

Звучали привітання та найкращі побажання для випускників , як від дирекції ліцею, класних керівників та майстрів, так і від імені батьків та рідних.

Батькам, тих учнів, котрі брали активну участь у житті ліцею були вручені подяки.

Похвальною грамотою за високі результати у вивченні окремих предметів були відзначені: учень 1 групи – Барбаза Василь та учень 33 групи – Ткачук Іван.

Серед гостей, зокрема, був присутній протиєрей Глибоцького та Сторожинецького деканату Іван Гопко, котрий привітав випускників. Також він передав памʼятний прапор, підписаний воїнами АТО, котрі перебувають на передовій.

Голова учнівського самоврядування та випускниця Агатій Віталіна зачитала наказ-побажання для всього колективу навчального закладу та висловила щиру вдячність за розуміння, підтримку, знання, уміння та навички,отримані за період навчання.

Іспит з історії України.

Posted in Новини - Новини

29.05.18 року в Глибоцькому професійному ліцеї проходив іспит з історії у формі ДПА.

В процесі підготовки, викладач історії – Алукі М. М., узагальнивши досвід формування питань для ЗНО попередніх років, та , врахувавши всі методичні рекомендації, створив свій перелік запитань різної складності. Ці завдання розміщені на інформаційному сайті ліцею у рубриці «Готуємось до ДПА» Згідно графіку з учнями проводилися консультації та інструктажі.

Проходив іспит у два етапи: з 9.00 – 12.00 у № 31, 32 групі та з 13.00 – 16.00 у групі № 33, 34, 35.