Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

Олімпійський тиждень

Posted in Новини - Новини

В Глибоцькому професійному ліцеї проходив Олімпійський тиждень, який розпочався із зустрічі з Президентом відділу національного олімпійського комітету Чернівецької області Гешком Іваном Тарасовичем -заслуженим майстром спорту, чемпіоном світу та Європи з легкої атлетики. Як продовження відбулася зустріч із видатними спортсменами району: Григоровичем Василем Несторовичем - майстром спорту по дзюдо, Дуганом Сергієм Васильовичем – майстром спорту з легкої атлетики . У формі презентації «Від Олімпії до наших днів» учні ліцею отримали змогу здійснити екскурс у минуле і дізнатися про історію організації перших олімпіад, почути про цікаві та курйозні ситуації під час проведення змагань.

         На спортивному майданчику ліцею проходив Олімпійський урок, були організовані змагання з волейболу, футболу, настільного тенісу, перетягування канату та підтягування на перекладині. Окремі змагання відбувалися за участі працівників ліцею, котрі виступали проти команди учнів.

         Завершувався Олімпійський тиждень інтелектуальним змаганням на тему «Олімпійські ігри» та урочистим закриттям, підведенням підсумків, та нагородженням учасників.

Перший дзвоник

Posted in Новини - Новини

3 вересня 2018 року в Глибоцькому професійному ліцеї пролунав перший дзвоник, скликаючи всіх ліцеїстів до рідного навчального закладу До них долучилися першокурсники, які вперше переступили поріг ліцею.

Директор ліцею Макаревич Микола Васильович привітав усіх присутніх та вручив грамоти переможцям районних та обласних предметних олімпіад.

Найкращі побажання учнівському та педагогічному колективу звучали від імені Голови батьківського комітету Даскалюк Світлани Іллівни. Лунали пісні у виконанні учениці 3 курсу Мітрік Марії.

Розпочався новий етап цікавого та бурхливого ліцейного життя…