Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

88-мі роковини Голодомору-геноциду

Posted in Новини - Новини

Пекельні цифри та слова

У серце б’ють, неначе молот,

Немов проклятий оживе

Рік тридцять третій.

Голод…голод…

Голодомор – масовий штучно організований голод, влаштований комуністичним режимом шляхом насильного вилучення продовольчих запасів в селян, яке поєднувалось із широкими репресіями проти різних верств населення. Голодом було вбито мільйони людських життів. Страшні обставини злочину унеможливлюють встановлення точної кількості смертей невинних людей та вичерпного поіменного списку жертв.

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Цьогоріч – це 27 листопада.

До 88-х роковин Голодомору у фокусі – це діти як найвразливіша категорія жертв сталінського геноциду. Надзвичайно важливо розмовляти з сучасними дітьми та підлітками про Голодомор, щоб не травмувати, але водночас передати пам’ять про трагедію наступним поколінням. 

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом. А також пам’яті українських сіл і хуторів, що зникли після трагедії ХХ ст., присвячувались слова викладачів Глобака М.Г та Чернат А.П.

26 листопада у групі №12 був проведений урок – реквієм. Присутні вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання та запалили свічку пам’яті. Здобувачі освіти зачитали поезію пам’яті жертв голодомору.

Розуміння, співчуття свідчать про те, що підростаюче покоління усвідомлює весь страх тих подій.

Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

Posted in Новини - Новини

       В Глибоцькому професійному ліцеї з 15 по 19 листопада 2021 року проведено тиждень з основ безпеки життєдіяльності. В рамках тижня було організовано ряд тематичних заходів, зокрема 19 листопада викладачем ПДР Ярославом Мешаком був проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху.

     Викладач з охорони праці Людмила Карлійчук провела урок з основ безпеки життєдіяльності на тему : «Правила поведінки під час виникнення різних видів надзвичайних ситуацій» та спільно з керівниками навчальних груп організувала перегляд відеофільмів про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть для життя та здоров’я людей. І звичайно, не могли не згадати про героїчну працю рятувальників та їхній вклад у збереження цивільної безпеки населення.

     Використовуючи методичні рекомендації та відеоматеріали керівники навчальних груп провели години спілкування та тематичні бесіди на теми: «Наша безпека у наших руках». Здобувачами освіти організовано та проведено конкурс малюнків та фотографій «Пожежна безпека очима дітей». В бібліотеці ліцею оформлено тематичну виставку з основ безпеки життєдіяльності.

Дирекцією ліцею спільно з ДПРЧ-14 У ДСНС України в Чернівецькій області для педагогічного колективу та здобувачів освіти проведено спеціальні об’єктові тренувальні заняття з відпрацювання плану евакуації з навчальних корпусів у разі виникнення пожежі.