Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Міжнародний день прав захисту людини

Posted in Новини - Новини

10 грудня 2021 року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.

Напередодні Міжнародного дня прав захисту людини в Глибоцькому професійному ліцеї відбулась спільна бібліотечна онлайн-зустріч із начальницею відділу Глибоцького бюро правової допомоги - Яніною Богдан. До обговорення прав та обов'язків людини долучились здобувачі освіти , класні керівники, майстри виробничого навчання та викладачі.

Впродовж зустрічі транслювалися відео «10 грудня Міжнародний день захисту людини» та відео презентація віртуальної виставки «Права людини і громадянина – запорука її гідного існування та розвитку», віртуальна виставка Книгозбірні Глибоччини, ознайомила присутніх з книгами, у яких представлено нові законодавчі акти та літературу на юридичну тематику.

Всі учасники брали активну участь у заході, обговорюючи дану тему.

Підсумовуючи онлайн-зустріч, ми повинні пам’ятати: від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

День Збройних сил України

Posted in Новини - Новини

День Збройних сил України символічно збігається з початком Першого Зимового Походу армії УНР. Відзначається 6 грудня, в день ухвалення 1991 року закону України «Про збройні сили України».

В Глибоцькому професійному ліцеї відбувся захід присвячений цій знаменній даті . Під час якого здобувачів освіти провели по сторінках історії українського війська. Очевидці та учасники бойових дій поділилися своїм досвідом та підкреслили необхідність існування Збройних сил України прикладами сьогодення і не тільки.