Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

100-річчя Другого Зимового походу Армії УНР

Posted in Новини - Новини

Із нагоди 100-річчя Другого Зимового походу Армії УНР 21 грудня в Глибоцькому професійному ліцеї був проведений урок мужності «Другий Зимовий похід армії УНР- останній акорд». Під час уроку здобувачі освіти ІІ курсу ознайомилися із героїчними та трагічними сторінками Української революції 1917-1921років, переглянули архівні документи та відеоматеріали, проаналізували причини поразки Другого Зимового походу армії УНР та вшанували пам'ять героїчно загиблих українських воїнів біля м. Базар.

Другий зимовий похід став завершенням військової боротьби у роки Української революції1917 – 1921років, разом з тим продемонстрував високу жертовність його учасників, котрі віддавали життя у боротьбі за відновлення української державності.

«16 днів проти насильства»

Posted in Новини - Новини

Ми живемо в суспільстві, де люди кривдять один одного чинять насильство, напади, дискриминації та приниження. Саме тому, щорічно, в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, яка починаючи з 1991 року,  підтримується міжнародною спільнотою.

Глибоцький професійний ліцей також не залишається осторонь цієї соціальної проблеми, тому з  25 листопада по 10 грудня 2021 року соціально-психологічна служба долучилася до проведення Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».  В рамках якої було проведено: тренінгові заняття, бесіди, уроки, перегляд фільмів, та інші заходи з урахуванням карантинних обмежень.

Метою проведених заході є сприяння вихованню в здобувачів освіти людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей хворих на ВІЛ/СНІД.