Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День вчителя

Posted in Новини - Новини

В Україні День педагогічного працівника відзначається в першу неділю жовтня, тож 4 жовтня в Глибоцькому професійному ліцеї відбулися урочистості присвячені Дню педагогічного працівника. Директор ліцею – Макаревич М.В. привітав всіх зі сватом та побажав витримки, наснаги і творчих злетів. Учні ліцею радо вітали своїх наставників, підготувавши сценку « Батько та вчителька», після чого звучало музичне привітання у виконанні  Марини Лютик.

Традиційно, вже п’ятий рік поспіль, ми вшановуємо в ліцеї переможців конкурсу «Золоте серце вчителя». За результатами таємного голосування перемогу здобула заступник директора з НВР – Гулько А.Г. Серед майстрів виробничого навчання перемогу здобула – Репчук С.М.

Від учнів звучали слова вдячності за вкладену душу та любов у навчальний процес педагогам, які майстерно виконують свою роботу.

Зі святом Вас, шановні працівники освіти!