Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень фізичної культури

Posted in Новини - Новини

З 23.09.2019 по 27.09.2019 в Глибоцькому професійному ліцеї проводився предметний тиждень з предмету: «Фізична культура», з метою розвитку творчого мислення учнів, створення умов для розвитку та реалізації їх здібностей. Відкриття предметного тижня відбулося у вигляді тематичної виставки книг, завдяки якій учні дізналися багато нового про спорт та Олімпійські ігри. Між групами І та ІІ курсу було проведено брейн-ринг. Наступного дня проводили ранкову гімнастику для учнів ліцею та педагогічних працівників. На годинах спілкування обговорили тематику «Здоров’я кожної людини – це її багатство», відбувся фотоконкурс на тему: «спорт – невід’ємна складова людського життя». Між збірною командою ліцею та педагогічним колективом відбулись змагання з волейболу. Упродовж тижня проходили змагання з армреслингу, підняття гирі 16 кг (юнаки), стрибки на скакалці.

Підбиття підсумків тижня відбулося на засідання методичної комісії.