Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Герої Крут

Posted in Новини - Новини

«Герої Крут – для нащадків взірець»

29 січня – український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

   На вшанування пам’яті молодих борців під Крутами 29 січня в Глибоцькому професійному ліцеї викладач історії – Щербань Ю. В. провела урок мужності «Герої Крут – для нащадків взірець».

     Учні вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання, висвітлювали історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність, знайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами, а також переглянули відеоролик «Бій під Крутами 29 січня 1918 року».