Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

09.11.2018 року класним керівником Глибоцького професійного ліцею, Агатієм І.І. було організовано екскурсію учнів ліцею до Державної пожежної рятувальної частини №-14 згідно з планом підготовки керівного складу, формувань та навчання педагогічних працівників та учнів з цивільного захисту та пожежної безпеки на 2018-2019н.р.

Під час зустрічі працівники рятувальної служби про демонстрували та ознайомили працівників та учнів ліцею з обладнанням та технікою, яка використовується підчас надзвичайних ситуацій, а також переглянуто ряд відеофільмів на тематику: «Знати щоб вижити, евакуація при пожежі, правила користування вогнегасниками, дії учнів підчас виникнення пожежі в навчальному закладі».

До 09.11.2018 р. медичною сестрою ліцею було проведено лекції в начальних групах щодо надання першої медичної допомоги при опіках та профілактики дитячого травматизму.

В бібліотеці ліцею підготовлено виставку ілюстрацій, періодичних видань на тему: « Скажемо ні, всім пожежам на землі!», а також,навчальними групами було підготовлено стінгазети спрямовані на запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем.