Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Об’єднане засідання методичних комісій

Posted in Новини - Новини

26.04 2018 року в Глибоцькому професійному ліцеї в рамках діяльності Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методист Борачук Галина Іллівна, провела об'єднане засідання методичних комісій за темою «Методи впливу на рівень активізації та мотивації учнівського колективу».

Проходила зустріч у форматі тренінгу, в межах якого викладачі та майстри виробничого навчання отримали змогу не просто ознайомитися із новими методами та формами роботи з учнівським колективом, а й відчути на собі їх реалізацію в тісному колі своїх колег. Кожен метод реалізовувався за індивідуальною темою і був випробуваний педагогами особисто.

В результаті викладачі змогли обрати для себе найбільш ефективні та дієві методи роботи, що сприятимуть зростанню рівня активізації та мотивації учнівського колективу.