Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День знань – 1 вересня!

Posted in Новини - Новини

Як швидко промайнуло літо, і вже настав довгоочікуваний для всіх учнів та студентів День знань – 1 вересня!

В Глибоцькому професійному ліцеї свято традиційно розпочалося з гімну, під час якого було піднято державний прапор та представлення нових навчальних груп з їхніми наставниками.

На заході були присутні отці Іван та Юрій з української греко-католицької церкви, які освятили та благословили учнів на успішне навчання. Отець Іван Гопко відзначив подякою кухарів за значний внесок у волонтерстві, адже саме вони відправляли домашні смаколики нашим захисникам в зону АТО.

Всіх щиро привітав директор ліцею Макаревич Микола Васильович, побажавши творчих успіхів у роботі та навчанні, а також відзначив кращих учнів грамотами за перемогу у конкурсах.

До напутнього слова для ліцеїстів була запрошена мати першокурсника Родіка Зегря, яка знайшла та застосувала потрібні слова.

Учениця 2 курсу Мітрік Марія дарувала учням та гостям свята музичні вітання.

Третьокурсниця Гроза Вікторія проголосила клятву для першокурсників та розпочала новий навчальний рік з першого дзвінка.

Після урочистостей учні груп першого курсу відвідали перший урок на тему «Європейські цінності – основа демократичної України», який для них провели класні керівники та бібліотекар ліцею. Там вони прослухали інформацію про основні людські цінності, дізнались, що потрібно для того, щоб європейські цінності стали усталеними й в Україні та переглянули відеоролик «Для всіх – як для себе», в якому побачили норми та правила поведінки в цивілізованому суспільстві.