Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Свято творчої вчительської душі.

Posted in Новини - Новини

Атестація підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих із них. Атестація – це підсумок професійної майстерності викладача, майстра виробничого навчання, вихователя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. 

У Глибоцькому професійному ліцеї проведено підсумкове засідання атестаційної комісії у 2016-2017 н.р. присвячене результатам атестації 11 педагогів ліцею (6 майстрів виробничого навчання, 4 викладачі та керівник гуртка).

Викладачі, майстри виробничого навчання та керівник гуртка представили яскраві та цікаві творчі звіти про свої досягнення на педагогічній ниві у міжатестаційний період. Серед здобутків колег розробка авторських програм (керівник гуртка Візнюк Є.Д.), методичних посібників (майстри виробничого навчання Чернушка О.П., Вакарюк О.Д., викладачі Агатій І.І., Бондаренко М.О.), методичні розробки і публікації у фахових виданнях (викладач правил дорожнього руху Бондаренко М.О. та викладач іноземної мови Чернат А.П.). Кожен з них продемонстрував роботу власних інтернет-сторінок та блогів, де розміщена цікава та корисна інформація, як для колег, так і для учнів.

 Членам атестаційної комісії було цікаво познайомитися з творчими доробками та досвідом своїх колег. Приємно булоконстатувати, що у кожного педагога є чималий методичний доробок.    

За наслідками атестації ухвалено виважені та об’єктивні рішення про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» викладачу Чернат А.П., встановлено та підтверджено 12 тарифний розряд майстрам виробничого навчання Чернушці О.П., Бондаренко П.І., Мешаку П.Й., Сандуляку І.В., Колосу І.Г., та викладачу Кащуку К.Г., встановлено 10 тарифний розряд керівнику гуртка Візнюк Є.Д.   Одночасно атестаційною комісією порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння педагогічних звань і кваліфікаційних категорій викладачам Бондаренку М.О., Агатію І.І., та ін. Майстер виробничого навчання Вакарюк О.Д. атестована з наданням рекомендацій.

Атестація завжди спонукає до роздумів. Тож по завершенню засідання голова атестаційної комісії Микола Макаревич побажав всім, хто виступали з творчими звітами не зупинятись на досягнутому, ставити амбітні цілі і нових творчих здобутків.

  Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".