Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Читання патріотичної поезії «Герої нескореної Батьківщини»

Posted in Новини - Новини

      У гуртожитку Глибоцького професійного ліцею бібліотекар та вихователі провели вечір читання патріотичної поезії «Герої нескореної Батьківщини»
      Присутні на заході мали змогу послухати декламування віршів маловідомих поетів у виконанні учнів – Десятник Катерини, Нидоходюк Марії, Русу Ганни, Дручука Дмитра та Бакрева Андрія; вихователів – Людмили Іванівни Петрюк та Наталі Іванівни Савчук; бібліотекаря – Маріанни Олександрівни Шпак.
      У віршах висвітлено події, що відбуваються в зоні АТО, думки солдатів та їхніх рідних, які чекають героїв вдома. Найбільше вражень учні отримали від вірша Володимира Михальова «Дві душі» - душа загиблого солдата та його ще ненародженого сина, які зустрілися на «місячній доріжці».
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".