Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Міжнародний день рідної мови

Posted in Новини - Новини

         Для кожного народу мова – найбільший скарб, віддзеркалення душі народу, його історії. У Міжнародний день рідної мови в Глибоцькому професійному ліцеї до відбулась низка заходів.

Розпочався ранок у ліцеї відкриттям виставки тематичних стіннівок.

У навчальних групах ліцею були проведені п’ятихвилинки на тему: «Мова моя рідна» на яких учні ознайомилися з розвитком та історією рідної мови.

Найбільший інтерес учнів викликала інтелектуальна гра «Шанувальники рідного слова», під час якої змагались першокурсники 12 та 15 навчальних груп. Гра складалася з 8 конкурсів під час яких знавці рідного слова демонстрували свої знання української мови.

Серед учнів ІІ-ІІІ курсів було проведено диктант єдності на тему: « Україна – наша земля, наша Батьківщина».

       Слово – це найтонший різець, здатний доторкнутися до найніжнішої рисочки людського характеру. Словом можна створити красу душі, а можна й спотворити її. Тож оволодіваймо цим різцем так щоб з-під наших рук виходила тільки краса.

  Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".