Всесвітній день здоров'я

Написав Administrator on .

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Вперше святкування відбулося в 1950 році. Вже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Кожного року у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я. В цей день традиційно обговорюються найгостріші проблеми охорони здоров’я, що стоять сьогодні перед людством, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя і приділяти більше уваги профілактиці захворювань.
Учні та працівники Глибоцького професійного ліцею долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров’я. Так, практичний психолог Юлія Бойчук та члени учнівського самоврядування Марія Татарин, Едуард Кривейко, Анастасія Шпатар організували та провели акцію «День без тютюнопаління». Учні пройшлися вулицями Глибоччини та пропонували мешканцям, що палили  цигарки, обмінювати їх на цукерки. Також вручалися листівки, щодо оголошення акції та пропаганди активного, здорового способу життя.
Активністи учнівського самоврядування ліцею провели інформаційні хвилинки серед учнів ліцею на тему: «Цукровий діабет та його профілактика». Викладачі, в свою чергу, на уроках провели фізкультхвилинки. Бібліотекар ліцею Маріанна Шпак організувала виставку літератури присвячену здоровому способу життя. Для учнів, що проживають в гуртожитку, вихователями організовано перегляд відеофільму про наслідки вживання наркотичних речовин, спиртних напоїв, тютюнопаління.
 
Фотографії засідання розміщені у вкладці "Фотоальбом".