Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Інтерактивний урок: "Інтернет та людина"

Posted in Новини - Новини

Неможливо уявити своє життя без комп’ютерів, адже більшість свого робочого та вільного часу ми проводимо за ним, відкриваючи для себе нову, пізнавальну, цікаву та захоплюючу інформацію. Інтернет – це невід’ємна частина нашого життя. Зараз на ньому працюють та навчаються більш ніж 300 мільйонів людей.
7 квітня 2016 року в Глибоцькому професійному ліцеї в рамках тижня фахової майстерності з професії «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія), оператор комп’ютерного набору» майстер виробничого навчання Людмила Іванівна Петрюк провела інтерактивний урок на тему: «Інтернет та людина».
Захід розпочався з цікавого відео «Історія розвитку персонального комп’ютера». Присутні мали змогу побачити  найрізноманітніші комп’ютери від створення першого ПК до найсучасніших. Далі була представлена презентація, під час якої учні дізнались про створення та розвиток комп’ютерної мережі, першу електронну пошту, символ @, смайлик, спілкування в чаті, перший веб-браузер, про святкування «Дня Інтернету» та багато інших цікавих фактів про інтернет. На завершення Людмила Петрюк продемонструвала коротке відео «16 фактів про інтернет».
Підводячи підсумки презентації, можна сказати, що таке досягнення людства, як мережа Інтернет робить наше життя легшим та зручним і є важливою і невід’ємною частиною сучасного світу, і ми вже не можемо уявити своє існування без нього. Проте людина не має втрачати здоровий глузд, повинна мати власну самосвідомість і відстоювати свою позицію, а головне – проводити час з користю та не йти на заманливі Інтернет-пропозиції.
 
Фотографії засідання розміщені у вкладці "Фотоальбом".