Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Відкритий урок в рамках тижня фахової майстерності

Posted in Новини - Новини

В рамках тижня фахової майстерності з професії «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору» майстер виробничого навчання Алла ІванівнаТоварницька провела відкритий урок на тему: «Обробка графічної інформації». Під час уроку майстер виробничого навчання мала на меті сформувати, закріпити та розвивати уміння та навички роботи з графічною інформацією,сформувати раціональне мислення та творчость, пізнавальну активність та самостійність, виховати культуру навчального процесу; обраної професії; дисципліни, сумлінності, відповідальності, ініціативи.
Майстер виробничого навчання ознайомила учнів з комп’ютерною графікою, пояснила які є види графіки, відмінність між ними та сферами застосування графіки. Опитування попередньої теми провела у вигляді усного  диктанту. Алла Іванівна  вдало використала інтерактивні технології для наочного подання та більш успішного засвоєння навчального матеріалу. Зокрема, розроблено мультимедійну презентацію з даної теми.
Майстер виробничого дотрималась структури, етапів уроку та ефективно використала час. Сам урок був цікавим, змістовним та наповненим корисною інформацією.
 
Фотографії засідання розміщені у вкладці "Фотоальбом".