Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Комп'ютерний Х-фактор

Posted in Новини - Новини

У вівторок, 5 квітня в рамках тижня фахової майстерності з професії «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору» проводилася інтерактивно-розважальна гра «Комп`ютерний Х- фактор» серед учнів І-ІІ курсів, в якій брали участь  учні групи №13 та 23.  Організаторами гри були майстри виробничого навчання -  Людмила Лупуляк та Алла Товарницька.
«Комп’ютерний Х-фактор» складався із 4 конкурсів: «Презентація команди», «Так» чи «Ні»?, «Конкурс капітанів», та «Фінальний реванш».
          Кожна з команд отримала завдання: створити назву команди, власну емблему, невеличке віршоване привітання, девіз та  обрати капітана.
Перемогу отримала команда «Women’sхареки». Обидві команди були нагороджені грамотами та призами. Окрім того було нагороджено найактивнішого вболівальника.
 
Фотографії засідання розміщені у вкладці "Фотоальбом".