Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

"Лелека - 2016" в Глибоцькому професійному ліцеї

Posted in Новини - Новини

24 березня 2016 року 10 учнів Глибоцького професійного ліцею взяли участь в міжнародному учнівському конкурсі  юних істориків «Лелека 2016». 
Метою конкурсу є популяризація історичних знань  серед учнівської молоді для пізнання власної  історії  в контексті загальносвітової; активізація та актуалізація вивчення історії у  навчальних закладах; підвищення рівня знань з історії;  розвиток дослідницьких здібностей учнів; патріотичне виховання учнів та формування у них історичної пам’яті; популяризація ідей конкурсу серед учнівської молоді в інших державах.
Під час проведення очного туру, учні індивідуально отримували комплекти завдань разом з бланками відповідей. Згідно з Правилами конкурсу тестові завдання розроблялися окремо для кожного класу відповідно до навчальної програми. Кожен учасник повинен був виконати 30 завдань з історії України або всесвітньої історії за трьома рівнями складності. До кожного із тестових завдань було запропоновано чотири-п’ять варіантів відповідей, з яких лише одна правильна.
Учні демонстрували не лише теоретичні знання, але й вміння порівнювати події вітчизняної та всесвітньої історії, впізнавати назви та зміст документів певного історичного періоду, вказувати авторів за відповідними цитатами з їх відомих праць тощо.
Учні закладу вперше беруть участь у такому конкурсі, і сподіваються, що в майбутньому – це стане доброю традицією ліцею.
 
Фотографії засідання розміщені на вкладці "Фотоальбом".