Чергове засідання методичної комісії класних керівників та вихователів

02 березня відбулося чергове засідання МК класних керівників та вихователів. Темою засідання було: «Психологічне здоровя учнів як метод профілактики негативних явищ серед учнівської молоді». На засіданні, класний керівник групи № 33 Михайло Глобак, розповів про ознаки та причини агресивності у підлітків. Класний керівник групи № 22 Марина Ірина виступила на тему: «Як зберегти психологічне здоров’я учнів». Про сучасну модель психологічного здоров’я підлітків розповів класний керівник групи № 32 Дмитро Вельничук. Класний керівник групи № 13 Інна Амаріца підготувала доповідь на тему: «Сім’я як один із основних факторів впливу на психічне здоров’я дітей». Практичний психолог Юлія Бойчук надала рекомендації щодо попередження учинення учнями аутоагресивних дій.
Також, відповідально до плану роботи МК класних керівників та вихователів, розглядалося питання оновлення внутрішньоліцейних обліків. Голова МК та присутні члени обговорили поведінку учнів, що перебувають на внутрішньоліцейному обліку, як такі, що схильні до девіантної поведінки, правопорушень. По завершенню обговорення було прийнято рішення оновити внутрішньоліцейний облік, а зазначені зміни внести до протоколу. 
Заступник директора з НВР Анжела Гулько винесла на обговорення питання вдосконалення та модернізації навчально-виховної діяльності. Зазначила, що метою модернізації виховного напрямку має бути чітке визначення концептуальних підходів до вирішення основних проблем виховання. Зусилля педагогічних працівників мають бути спрямовані на виховання, в першу чергу, моральних якостей учнів, людяності, національної свідомості.