Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Засідання педагогічної ради ГПЛ

Posted in Новини - Новини

30 січня 2014 року на виконання плану роботи Глибоцького професійного ліцею відбулося засідання педагогічної ради ліцею. Під час засідання заступники директора Віталій Богдан, Наталя Банилевська та Анжела Гулько ознайомили присутніх з підсумками навчально-виробничої та виховної роботи за І семестр 2013-2014 н.р. Методист Софія Бондаренко звернула увагу на організацію підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та провела аналіз виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради. Заступник директора з НВР розповів про стан підготовки до перед випускної виробничої практики на підприємстві. Практичний психолог Наталя Косован з акцентувала увагу на базових принципах роботи педагога з підлітками. За результатами засідання прийняті ряд рішень, визначені виконавці та зазначені терміни виконання.