Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Інтернет-конференція психолого-педагогічної служби

Posted in Новини - Новини

23 січня 2014 року в рамках Всеукраїнських відкритих інтернет-заходів системи ПТО відбулася інтернет-конференція на тему: «Організація віддаленого доступу інформаційних ресурсів як умова якісної професійної підготовки учнівської молоді» для заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогічних працівників психолого-педагогічної служби та бібліотекарів.

Під час конференції заслухані доповіді заступника директора з НВР Кривич Н.І. на тему: «Інноваційна модель організації виховної роботи з учнями гуртожитку», соціальний педагог Асеєва А.О. розповіла про «Роль соціального педагога щодо максимального задоволення освітніх і культурних потреб учнів ПТНЗ», Герасименко А.В. – методист НМЦ ПТО в Харківській області звернула увагу на «Упровадження сучасних методів психологічної підтримки учасників навчально-виховного процесу».

Велику увагу учасники семінару приділили ролі практичної психології в ПТНЗ, методам і формам роботи з учнями та взаємодії психологічної служби з усіма учасниками навчально-виховного процесу.