Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Завершуються Інтернет-олімпіади

Posted in Новини - Новини

17 січня 2014 року, завершуються Інтернет-олімпіади для учнів навчальних закладів усіх типів, в тому числі ПТНЗ, інтелектуальними змаганнями з педагогіки та психології, фізичної культури і здоров’я, російської мови та літератури у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки.

З вітальним словом, від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, до всіх учасників звернувся Юрій Куриш, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, який зауважив, що зареєстровано 88 учнів на проходження Інтернет-олімпіад з вищезазначених дисциплін. Іван Климюк, заступник директора ІППОЧО, позитивно відзначив роботу оргкомітету та завідувачів науково-методичних центрів і методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Інтелектуальні змагання тривають. Попередні результати будуть розміщені до 20:00 на сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Інституту ППОЧО. Остаточні результати змагань із вказанням переможців та дипломантів будуть оголошені завтра о 15.00 на вказаних сайтах.