Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Щодо організації та проведення пробного тестування

Posted in Новини - Новини

Щороку перед основною сесією проходить пробне тестування. Його проведення здійснюється для ознайомлення майбутніх вступників з процедурами зовнішнього незалежного оцінювання, що є надзвичайно важливим фактором підготовки до ЗНО. Крім того, учасники пробного тестування мають змогу ознайомитися з характеристиками тестових завдань, оскільки кількість, форма та складність завдань пробного тестування відповідають характеристикам тестів зовнішнього незалежного оцінювання поточного року.

У 2014 році пробне тестування в Україні буде проведено 22 березня (українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, англійська, німецька, французька, іспанська мови) та 29 березня (математика, історія України, біологія, географія, світова література).

Учасникам пробного тестування буде надано можливість визначити місце своїх результатів серед результатів тестування інших абітурієнтів, які брали участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тому достовірність результату пробного тестування залежить від об’єктивного внесення правильних відповідей до спеціальної форми, яка буде розміщена на сторінці «Особистий кабінет учасника ПЗНО».

Для проходження пробного ЗНО по Чернівецькій області зареєстровано 2647 випускників загальноосвітніх навчальних закладів, що становить 42,1% від загальної кількості учнів. Порівняно з минулим роком кількість зареєстрованих збільшилась на 0,1% (у 2013 році – 42,0%).