Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Продовжуються інтернет-олімпіади із загальноосвітніх предметів

Posted in Новини - Новини

Сьогодні, 16 січня, на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг відбулася Інтернет-олімпіада з математики. Оргкомітетом забезпечено належний рівень проведення інтелектуальних змагань. І.І. Климюк, заступник директора з організаційно навчальної роботи ІППОЧО провів детальний інструктаж з учасниками олімпіади. Кожен учень отримав свій логін та пароль, що виключає можливість списування.

Інтернет-олімпіада проводиться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. Методистом О.Я.Біляніною та викладачами ІППОЧО розроблено чітку координацію підготовки і проведення Інтернет-олімпіади з математики. Зокрема: на сайті ІППОЧО постійно діє рубрика «На допомогу учаснику олімпіади», видано два випуски збірників завдань для підготовки до Всеукраїнських олімпіад, зроблено список рекомендованої літератури, розроблено методичні рекомендації щодо підготовки до учнівських олімпіад та дорожні карти щодо їх проведення.

Учасниками Інтернет-олімпіади з математики стали бажаючі учні 5-11-их класів ЗНЗ або І-ІІ-их курсів ПТНЗ, які зареєструвалися в ІППОЧО.

Продовжуються Інтернет-олімпіади для учнів навчальних закладів усіх типів, в тому числі ПТНЗ, з географії, німецької та англійської мов, фізики.

Відкриття відбулося в актовій залі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. З вітальним словом, від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, до всіх учасників звернувся  Юрій Куриш, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної  державної адміністрації, який зауважив, що зареєстровано 468 учнів на проходження Інтернет-олімпіад з вищезазначених дисциплін. Було зауважено, що  Інтернет-олімпіада проходитиме поетапно для  всіх груп. Переможці з кожного класу (1-е місце) стануть учасниками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад. А учні, які виконають більше 90% завдань, будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.