Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Розпочалися інетернет-олімпіади з базових предметів

Posted in Новини - Новини

15 січня  2014 року розпочалися Інтернет-олімпіади з базових дисциплін. Сьогодні на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проводиться Інтернет-олімпіада з української мови та літератури для учнів навчальних закладів усіх типів, в тому числі ЗНЗ з румунською мовою навчання, та учнів ПТНЗ; екології, інформатики та інформаційних технологій.

Оргкомітетом забезпечено належну організацію проведення цього інтелектуального змагання. Відкриття олімпіади відбулося за участі Юрія Куриша, начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної  державної адміністрації; Тамари Богачик, заступника директора ІППОЧО; Савелія Одайського, директора ЧВПУР; Євгенії Квітень, завідувача НМЦСГД ІППОЧО; Галини Писаревської, заступника директора ЧВПУР; Оксани Ганжелюк, заступника директора ЧВПУР.

Юрій Миколайович у своєму виступі від імені директора Департаменту Михайла Бауера привітав учасників Інтернет-олімпіади  та зауважив, що даний захід проводиться відповідно  до дорожніх карт, з якими мали змогу ознайомитися заздалегідь на сайті Департаменту та Інституту ППО ЧО всі учасники олімпіад та їх керівники. Також Юрій Миколайович відзначив, що учні нашого краю вивчають, цінують та поважають державну мову.   Це засвідчує  найбільша кількість (293) зареєстрованих учасників.

Тамара Степанівна досить детально проаналізувала механізм та алгоритм проведення Інтернет-олімпіад. Було зауважено, що  Інтернет-олімпіада проходитиме поетапно для  всіх груп. Переможці з кожного класу (1-е місце) стануть учасниками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад. А учні, які виконають більше 90% завдань, будуть нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.

З учасниками Інтернет-олімпіад проведено детальні інструктажі щодо техніки безпеки з комп’ютерами.

 

Також на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг розпочато Інтернет-олімпіади з астрономії, біології, правознавства, економіки.

Організаційним комітетом у складі: Григорія Біляніна, директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Григорія Кошурби, завідувача НМЦ ІТН ІППОЧО; Євгенії Моспанчук, методиста НМЦ ІТН ІППОЧО; Алли Кадук, методиста НМЦ ІТН ІППОЧО; Орисі Цимбал, директора Чернівецького професійного ліцею сфери послуг; Анни Лакатуш, заступника директора з НВР; Людмили Ткач, заступника директора з ВР); викладачів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг організовано якісне проведення олімпіад. Кожен учень отримав свій логін та пароль, що забезпечує прозорість тестування та справедливе оцінювання. Одночасно виконувати завдання мають змогу 100 учнів.

Для участі в Інтернет-олімпіаді з астрономії подали заявки 27 учнів, із біології заявлено 180 учнів; із правознавства заявлено 101 учень; із економіки заявлено 65 учнів.

Переможці Інтернет-олімпіади стануть учасниками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із обраного предмета, а ті учасники, які наберуть більше ніж 90% від загальної кількості балів отримають нагороди.

Інтелектуальні змагання тривають. Результати будуть розміщені до 20:00 на сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Інституту ППО ЧО.