Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Викладачі та вихователі

Викладачі

1. Ірина Марія Миколаївна – викладач математики, освіта – вища, спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

 

 

 

 


 

2. Вельничук Дмитро Георгійович – викладач спецпредметів, освіта – вища, спеціаліст

 

 

 


 

3. Глобак Михайло Георгійович – викладач спецпредметів, освіта – вища, спеціаліст

 

 

 

 

 


4. Коломійчук Галина Василівна – викладач хімії, освіта – вища, спеціаліст І категорії


5. Биховець Ольга Василівна – викладач іноземної мови, освіта – вища, спеціаліст І категорії


6. Шевчук Алла Михайлівна – викладач іноземної мови, освіта – вища, спеціаліст І категорії, старший вчитель


7. Алукі Максим Михайлович – викладач історії, освіта – вища, спеціаліст І категорії


8. Ватаманюк Зінаїда Петрівна – викладач української мови та літератури, освіта – вища, спеціаліст І категорії


 

 9. Кащук Костянтин Григорович – викладач фізкультури, освіта – середня спеціальна, спеціаліст ІІ категорії


10. Бондаренко Микола Олексійович – викладач спецпредметів, освіта – вища, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист


 

11. Мешак Ярослав Танасійович – викладач спецпредметів, освіта – вища, спеціаліст ІІ категорії


 

12. Карлійчук Тетяна Григорівна – викладач спецпредметів, освіта – вища, спеціаліст вищої  категорії, старший викладач


 13. Оларь Віталій Васильович – викладач захисту Вітчизни, освіта – вища, спеціаліст


 14.  Чернат Анастасія Петрівна – викладач іноземних мов, освіта – вища, спеціаліст


15. Амаріца Інна Георгіївна – викладач світової літератури, освіта – вища, спеціаліст


16. Федчук Надія Василівна – викладач етика і психологія сімейного життя, освіта – вища, спеціаліст


17. Борісова Наталія Василівна – викладач правознавства, освіта – вища, спеціаліст


18. Агатій Іван Іванович – викладач спецпредметів, освіта – вища, спеціаліст ІІ категорії


19. Бугня Яна Станіславівна – викладач фізики, освіта - вища, спеціаліс


20. Вельничук Адріан Георгійович – викладач інформатики, освіта - вища, спеціаліст


Вихователі

 


1. Зегря Катерина Аркадівна


2. Федюк Олексій Іванович


3. Золотарюк Марія Костянтинівна