Викладачі та вихователі

Викладачі

  1. Агатій Іван Іванович – викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії.
  2. Алукі Максим Михайлович – викладач історії, спеціаліст вищої категорії.
  3. Атякшева Катерина Володимирівна – викладач географії, спеціаліст.
  4. Биховець Ольга Василівна – викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії.
  5. Бондаренко Микола Олексійович – викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  6. Борісова Наталія Василівна – викладач правознавства, спеціаліст ІІ категорії.
  7. Ватаманюк Зінаїда Петрівна – викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.
  8. Вельнечук Адріан Георгійович – викладач інформатики, спеціаліст.
  9. Вельнечук Дмитро Георгійович - викладач спецдисциплін, спеціаліст ІІ категорії.
  10. Гамаль Сергій Петрович – викладач фізики, спеціаліст.
  11. Глобак Михайло Георгійович – викладач спецдисциплін, спеціаліст ІІ категорії.
  12. Карлійчук Людмила Сергіївна – викладач Захисту Вітчизни (основи медичних знань), спеціаліст.
  13. Катеренчук Іван Георгійович – викладач фізичної культури, спеціаліст.
  14. Коломійчук Галина Василівна – викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.
  15. Лютик Сергій Анатолійович – викладач фізичної культури та здоров’я, спеціаліст.
  16. Панцир Яна Василівна – викладач української мови та літератури, спеціаліст.
  17. Рошкулець Наталія Іванівна – викладач іноземної мови, спеціаліст.
  18. Савка Олег Орестович – викладач математики, спеціаліст ІІ категорії.
  19. Тапдигова Софія Миколаївна – викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст ІІ категорії.
  20. Федюк Олексійович Іванович – викладач екології, захисту Вітчизни, спеціаліст.
  21. Шевчук Алла Михайлівна – викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  22. Чернат Анастасія Петрівна – викладач іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії.

Вихователі

  1. Зеленівська Христина Василівна – вихователь, 11 тарифний розряд.
  2. Іващенко Аліна Георгіївна – вихователь, 11 тарифний розряд.
  3. Савчук Наталя Іванівна – вихователь, 11 тарифний розряд.
  4. Шпак Маріанна Олександрівна – завідувач бібліотеко.
  5. Візнюк Євдокія Дмитрівна – керівник гуртка, 14 тарифний розряд.