Тиждень права

Тиждень права як новація, що стала правничою традицією, проходив в Глибоцькому професійному ліцеї з 18 по 22 лютого 2013 року.

Проведення тижня правознавства організувала викладач правознавства Боднарюк А.О. Відкриття тижня розпочалося з Конвенції ООН про права дитини. Виставка стінгазет на тему: «Я та мої права» відкрила бачення учнів на свої права та обов’язки. Бібліотекар Любківська М.О. представила виставку книг сучасних видань на правову тематику. Правовий КВК на тему: «Право в нашому житті» між учнями ліцею провели майстер в/н Чернушка О.П. та вихователь Зегря К.А. Морально-правова гра: «Подорож країнами Закону, Права і Моралі» сподобалась учням, оскільки була цікавою і пізнавальною.

21 лютого 2013 р., в рамках тижня права, відбулася зустріч за «круглим столом» на тему: «Причини та умови скоєння злочинів. Адміністративна та кримінальна відповідальність». Запрошеними гостями були: провідний спеціаліст Глибоцького районного управління юстиції Богдан Я.С., завідувач сектору опіки та піклування в службі у справах дітей РДА Лотоцька Т.М., оперуповноважені кримінальної міліції у справах з неповнолітніми Колісник В.В. та Шлемко В.І.

Мета зустрічі оволодіння учнями основами правових знань у галузі адміністративного та кримінального права, попередження кримінальних та адміністративних правопорушень, виховання відповідальності за свої вчинки.