Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Posted in Новини - Новини

На виконання доручення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 19.10.12 р. №01-31/958 в Глибоцькому професійному ліцеї проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках заходів проведено роз’яснювальну роботу з працівниками та учнями ліцею щодо дотримань правил охорони праці та техніки безпеки. Організовано виставку-конкурс учнівських малюнків та стінних газет з матеріалами про вимоги дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки та правил дорожнього руху. Педагогічними працівниками ліцею на групових батьківських зборах проведено розяснювальну роботу з батьками щодо збереження здоров’я дітей. Викладачем з охорони праці проведено конкурс рефератів на тему: «Безпека життєдіяльності». 21.11.12р. відбувся круглий стіл на тему: «Правила дотримання вимог пожежної безпеки» та екскурсія до РВ УМНС з учнями І-ІІ курсів.