Семінар викладачів фізичного виховання ПТНЗ області

14 листопада 2012 року на базі Глибоцького професійного ліцею відбувся семінар викладачів фізичного виховання на тему: «Застосування вправ професійно-прикладного характеру на розвиток витривалості при проведенні комплексних уроків».

Учасники семінару мали на меті ознайомитися з роботою викладачів фізичного виховання ліцею та обмінятись досвідом роботи.

У семінарі брали участь керівники та викладачі фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області, а також начальник Чернівецького обласного управління з фізичного виховання та спорту – Жукотинський К.К., провідний спеціаліст обласного управління з фізичного виховання та спорту – Малишев В. В, голова методичного об’єднання – Купіна Р.Р.

Директор Глибоцького професійного ліцею – Микола Макаревич розповів про роботу ліцею та заходи щодо розвитку фізкультури та спорту в навчальному закладі.

Згідно з програмою семінару комплексний відкритий урок на тему: «Легка атлетика» провів викладач фізичного виховання ліцею – Кащук К.К. За наслідками аналізу та обговорення відкритого уроку викладач отримав 98,5 балів із 105 можливих.

Також відбулися педагогічні та методичні читання з теми: «Застосування вправ професійно-прикладного характеру на розвиток витривалості при проведенні комплексних уроків».

Про хід Х-обласних спортивних ігор учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів області розповів Малишев В.В.

Керівник фізичного виховання ліцею – Гулінський С.М. ознайомив з роботою колективу по організації позакласної спортивно-оздоровчої роботи серед учнів та працівників.

Жукотинський К.К. відзначив позитивні зміни, які відбулися в Глибоцькому професійному ліцеї, звернув увагу на покращення матеріально-технічної бази та навчально-методичної робити.