День вчителя

Стало добою традицією в Глибоцькому професійному ліцеї святкувати День працівника освіти урочистими заходами та концертом за участю професійних артистів. Днями центральний майдан селища Глибока наповнився святковим настроєм – колектив ГПЛ вшановував своїх працівників. Серед учасників заходів – працівники ліцею, учні та їх батьки. Всіх їх на площі зустрів чаруючими мелодіями зразковий духовий оркестр Управління МВС України в Чернівецькій області. Протягом години оркестр дарував працівникам освіти чудові мелодії та доречно доповнив прекрасний святковий настрій. Після цього в районному будинку культури відбулись урочиста частина та святковий концерт.
На свято завітали почесні гості – заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Анатолій Швець, голова районної державної адміністрації Микола Загарюк, голова районної ради Валерій Ротар, меценат, голова правління ПАТ Чернівцігаз Геннадій Федоряк.
На святково оформленій сцені лунали щирі слова вітання колективу професійного ліцею.
Директор навчального закладу Микола Макаревич подякував працівникам за проведу протягом року роботу, відзначив досягнення та здобутки, якими пишається колектив і вручив кращим працівникам почесні грамоти та грошові премії.
Микола Загарюк та Валерій Ротар у вітальних словах відзначили зростання авторитету навчального закладу в регіоні та значне покращення фахової майстерності випускників ліцею, їх конкурентоспроможність на ринку праці. А майстрам виробничого навчання та викладачам вручили відзнаки райдержадміністрації та районної ради.
Бурхливими оплесками зустрів зал вітання заступника директора Департаменту світи і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Анатолія Швеця. Анатолій Федорович вручив почесні грамоти та цінні подарунки інженерно-педагогічним працівникам ліцею.
Завершилось урочисте зібрання святковим концертом за участю Вікторії Гатрич та шоу-групи «Вікторія», заслуженого артиста України Александра Сальнікова, солістки філармонії Марії Сандуляк, зразкового оркестру Управління МВС України в Чернівецькій області.
Від імені колег директор ліцею Микола Макаревич висловив вдячність за розуміння та підтримку почесним гостям свята та вручив квіти артистам з подякою за подароване свято.