Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Навчання щодо поводження із вибухонебезпечними предметами

Posted in Новини - Новини

Впродовж 25 - 29 квітня 2022 року з учасниками освітнього процесу Глибоцького професійного ліцею, було проведено ряд просвітницьких заходів щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, а також правил безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях та в умовах воєнного стану.

         Організовано та проведено онлайн-конференції зі здобувачами освіти через платформу ZOOM, розглянуто алгоритм дій у разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій, перегляд фото та відеоматеріалів відповідно до зазначеної теми.

Пам’ятки та рекомендоції щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, а також правил безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях та в умовах воєнного стану: http://surl.li/bwzoj