Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Міжнародний день рідної мови

Posted in Новини - Новини

Міжнародний день рідної мови представники всіх націй і народностей відзначають 21 лютого. Це відносно молоде свято: до календаря усього світу воно увійшло тільки у 1999 році.

Педагогічний колектив та здобувачі освіти Глибоцького професійного ліцею також долучилися до відзначення цього свята.

Викладачами української мови та літератури проведено мовознавчу гру «Найрозумніший». Завдання, які мали виконати учасники, були пов’язані зі знанням не тільки української, а й румунської та польської мов, оскільки вони є рідними для багатьох здобувачів освіти закладу.

Класні керівники навчальних груп провели різноманітні заходи: інформаційну годину «Рідне слово, материнська мова», години спілкування «Любіть Україну і мову її солов’їну», «О слово рідне, хто без тебе я?..», виховні години «Мова моя – єдина», «Як парость виноградної лози, плекайте мову!».

Існує думка, що впродовж життя людина може досконало вивчити декілька мов. Проте рівень володіння саме рідною мовою показує її інтелігентність, повагу до своєї країни. Відомо, що чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя. Цей вислів споконвіку є беззаперечним.