Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Posted in Новини - Новини

       На виконання Указу Президента України з 17 по 18 лютого в Глибоцькому професійному ліцеї проводились заходи із забезпечення медіаграмотності серед трудового колективу та здобувачів освіти. Зокрема, 17 лютого педагогічні працівники ліцею долучилися до перегляду Всеукраїнського уроку з медіаграмотності, під час якого дізналися про сучасний стан медіаграмотності серед здобувачів освіти та визначили основні підходи роботи з учнями. 18 лютого для здобувачів освіти проведено тренінг з медіаграмотності та вікторину «Види маніпуляцій у медіа» .

       Медіаграмотність - один із найважливіших елементів з навичок, якими можуть користуватися всі люди, для того, щоб запобігти поширенню маніпуляцій, фейків, і щоб розвивати навички інформаційної гігієни.