Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Лаунж-вечір у Глибоцькому професійному ліцеї

Posted in Новини - Новини

За вікном зимові пейзажі, потопають у блискучому снігу хати, а в них горять теплим світлом вікна - весь народ готується зустрічати Новий рік і Різдво. Будуть веселощі - зустрічі, подарунки, смачні частування, зимові ігри та колядування.

А сьогодні в Глибоцькому професійному ліцеї у святковій і невимушеній атмосфері говорили про рік, що минає, планували наступний. Дирекція ліцею відзначила роботу працівників нагородами та подарунками.

Незабутнім зробили цей вечір талановиті учні ліцею, що подарували чудову постановку-мюзикл за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». У залі панувала щира та святкова атмосфера. 

Скоро знову настане ніч перед Різдвом...

У різдвяних історіях, частіше за все, все щасливо закінчується. Ось так збулися заповітні бажання коваля Вакули та красуні Оксани в Різдвяну ніч. Віримо у те, що забудеться все загадане сьогодні, і на Українській землі запанує мир, що рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. 

Веселих свят!