Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

Posted in Новини - Новини

       В Глибоцькому професійному ліцеї з 15 по 19 листопада 2021 року проведено тиждень з основ безпеки життєдіяльності. В рамках тижня було організовано ряд тематичних заходів, зокрема 19 листопада викладачем ПДР Ярославом Мешаком був проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху.

     Викладач з охорони праці Людмила Карлійчук провела урок з основ безпеки життєдіяльності на тему : «Правила поведінки під час виникнення різних видів надзвичайних ситуацій» та спільно з керівниками навчальних груп організувала перегляд відеофільмів про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть для життя та здоров’я людей. І звичайно, не могли не згадати про героїчну працю рятувальників та їхній вклад у збереження цивільної безпеки населення.

     Використовуючи методичні рекомендації та відеоматеріали керівники навчальних груп провели години спілкування та тематичні бесіди на теми: «Наша безпека у наших руках». Здобувачами освіти організовано та проведено конкурс малюнків та фотографій «Пожежна безпека очима дітей». В бібліотеці ліцею оформлено тематичну виставку з основ безпеки життєдіяльності.

Дирекцією ліцею спільно з ДПРЧ-14 У ДСНС України в Чернівецькій області для педагогічного колективу та здобувачів освіти проведено спеціальні об’єктові тренувальні заняття з відпрацювання плану евакуації з навчальних корпусів у разі виникнення пожежі.