Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень безпеки дорожнього руху

Posted in Новини - Новини

     В Глибоцькому професійному ліцеї з 15 по 19 листопада 2021 року проведено тиждень безпеки дорожнього руху. Викладач ПДР Ярослав Мешак організував та провів зустріч здобувачів освіти з представником Національної поліції – Інспектором СЮП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області лейтенантом поліції Андрієм Івановичем Чорнеєм, спільно з керівниками навчальних груп проведено єдиний урок з правил дорожнього руху « Безпека на дорозі - безпека життя», тематичні бесіди та години спілкування на теми: « Дорога до ліцею», «Правила поведінки на вулицях на дорогах у темну пору доби», «Використання світлоповертаючих елементів на одязі», «Ціна необачності пішохода: відповідальність та наслідки». Найактивнішу участь здобувачі освіти взяли у вікторині з правил дорожнього руху « Найрозумніший пішохід». Здобувачами освіти організовано та проведено конкурс малюнків та фотографій « Безпечний рух-твій вірний друг!», переможницею конкурсу фотографій стала Коман Клара, здобувачка освіти групи №14.

   Майстрами виробничого навчання спільно з класними керівниками проведено просвітницькі бесіди з батьками учнів, щодо засвоєння безпечного маршруту від дому до закладу освіти, а також пригадали норми та правила поведінки на вулиці та в транспорті. Із здобувачами освіти, що мають велосипеди, ролики, скейти, ковзани, проведено профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху.

     Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано та з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів.