Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День Гідності та Свободи

Posted in Новини - Новини

       21 листопада, Україна відзначатиме День Гідності та Свободи - саме ця дата пов’язана з початком двох революцій, кожна з яких мала визначальне значення для подальших подій у країні. Саме напередодні цієї дати в Гибоцькому професійному ліцеї відбулися просвітницько-тематичні заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи.

       Викладачем історії Щербань Юлією спільно з керівниками навчальних груп організовано перегляд та обговорення документальних фільмів «Майдан гідності», «Шлях до свободи», «П’ять портретів майдану» . Для здобувачів освіти Глибоцького професійного ліцею на платформі ZOOM відбулась інформаційна онлайн-конференція «УКРАЇНА – КРАЇНА ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ». Онлайн захід організований бібліотекарем Аліною Іващенко спільно з Лідією Брудер - зав. відділу обслуговування та масової роботи центральної публічно-шкільної бібліотеки Глибоцької ТГ. Учасники онлайн-конференції прослухали коротку історичну довідку з сучасної української історії про події, які передували Революції Гідності. Під час розповіді транслювалися відеоролики «День Гідності та Свободи: хронологія двох революцій» та відео презентація віртуальної виставки – досьє: «МАЙДАН ГІДНОСТІ – НЕСКОРЕНІ ГЕРОЇ», яку підготували працівники центральної публічно – шкільної бібліотеки Глибоцької ТГ. Віртуальна виставка ознайомила з книгами, серед яких спогади, документи, збірки розповідей про події, які відбувались на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні.

       Україна - територія гідності і свободи! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни!