Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День працівника сільського господарства

Posted in Новини - Новини

Хлібороби в нашій державі завжди цінувалися, бо Україна споконвіку була аграрною країною. Щоб запашний хліб потрапив на стіл, потрібно залучити багато працівників різних галузей, та першою ланкою є трактористи.

В Глибоцькому професійному ліцеї здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професії: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з 1954 року по сьогоднішній день.

У зв’язку із святкуванням Дня працівника сільського господарства, стало вже доброю традицією проводити тиждень фахової майстерності з   професії: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який проходив з 15 по 19 листопада. В заходах взяли активну участь здобувачі освіти ліцею, майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін.

        Розпочався тиждень круглим столом на тему: «Історія виникнення сільськогосподарської техніки».

Здобувачі освіти І-ІІ курсів, які навчаються за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва» розповіли чому саме обрали для себе цей напрямок в рамках презентації «Я і моя майбутня професія». Під час проведення заходу молоді люди проявили свої професійні та творчі здібності.

Відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ІІІ курсу, який складався з двох етапів: І тур – теоретичний, а ІІ – практичний, проходив на навчальному полігоні. Здобувачі освіти змагалися у вправах різної складності. Наприклад, рушання трактором з місця, рух по прямій, рух змійкою, вісімкою, заїзд заднім ходом трактора з причепом у ворота.

       Майстер виробничого навчання Іван Колос провів майстер-клас з регулювання плуга оборотного ПОН 3-35, на якому ознайомив учнів із будовою та правилами регулювання плуга. А майстер виробничого навчання Іван Сливка провів відкритий урок на тему «Технічне обслуговування трактора», на якому здобувачі освіти засвоїли порядок проведення технічного обслуговування тракторів та переглянули повчальний відеофільм.

На завершення тижня викладач спецдисциплін Михайло Голобак підготував перегляд відеофільму: «Сучасна сільськогосподарська техніка», розповів здобувачам освіти про нові моделі тракторів вітчизняного виробництва, а саме Південного машинобудівного заводу  та Харківського тракторного заводу.