Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Обласний методичний семінар фахівців фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з проблеми «Методика викладання в закладах П(ПТ)О модуля дзюдо»

Posted in Новини - Новини

Дзюдо – один із видів бойових мистецтв, створений наприкінці ХІХ століття. Етап розвитку цього виду спорту в нашій країні розпочався після блискучого проведення в Києві в листопаді 2005 року чемпіонату Європи серед молоді .

Глибоцький професійний ліцей приділяє велику увагу розвитку фізичних здібностей молоді. Саме тому, ми визначені одним із 20 пілотних закладів освіти із впровадження в освітній процес модуля «Дзюдо».

17 листопада відбувся обласний методичний семінар фахівців фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з проблеми «Методика викладання в закладах П(ПТ)О модуля дзюдо». Захід організовано  Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту, педагогічним колективом Глибоцького професійного ліцею на базі нашого закладу.

В рамках семінару викладач Глибоцького ПЛ з фізичного виховання та здоров’я  Сергій Верега на високому методичному  рівні  провів відкритий урок з впровадження в освітній процес модуля «Дзюдо». Здобувачі освіти Глибоцького ПЛ працювали на занятті  з вивчення способів самостраховки, кидка «зачеп з середини гомілкою», виховання сили, координації рухів, спритності та гнучкості.

Учасники семінару відзначили якісну роботу викладача, досягнення мети уроку та дотримання регламенту.

Сутність дзюдо полягає в осягненні мистецтва нападати й обороняти через наполегливі тренування, загартовуючи тіло і виховуючи волю.