Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Історичний квест "Козацький дух - непереможний"

Posted in Новини - Новини

В рамках святкування Дня захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня УПА бібліотекар Глибоцького професійного ліцею Аліна Іващенко спільно з бібліотекарями центральної публічно - шкільної бібліотеки Глибоцької ТГ провели для здобувачів освіти історичний квест "Козацький дух - непереможний".

На учасників квесту чекав маршрут із шести станцій, які були розташовані на території місцевого парку. Кожна станція містила цікаві завдання інтелектуального та спортивного характеру. 

Учасники квесту змагалися не шкодуючи сил. Кожне випробування, забираючи час та сили, надавало впевненості в собі та своїх можливостях. Під час змагань квестери зрозуміли, що бути козаком, це не приємна прогулянка, а важкий, але почесний обов'язок.

 Змагання – випробування пройшли цікаво, весело та пізнавально.Усі команди вдало завершили свої маршрути.  Учасники квесту виявили свої найкращі якості – кмітливість, розум, силу та спритність, показавши, що вони – гідні нащадки славного козацького роду.

Наприкінці квесту всі учасники взяли участь у флешмобі "Козацький дух - непереможний", а також були нагороджені дипломами та приємними подарунками.