Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

«Покоління прав людини»

Posted in Новини - Новини

28 червня вся Україна відзначає День Конституції. Тому, здобувачі освіти І курсу на полігоні думок «Покоління прав людини» проаналізували шлях утвердження прав і свобод людини, розглянули етапи боротьби за права людини, які стали каталізатором широкомасштабних змін у суспільно-політичному житті. В наслідок цих процесів питання захисту прав людини стало об'єктом регулювання міжнародного права. У 1948 р. Організацією Об'єднаних Націй було прийнято Загальну декларацію прав людини - перший документ універсального характеру, а в 1966р. було прийнято Міжнародний пакт про громадянські та політичні права і Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права. Саме ці документи на міжнародному рівні проголосили основні громадянські, політичні, соціально-економічні та культурні права.

Також, проведено історичний квест «Конституція – основний закон України». Здобувачі освіти взяли участь в бліц-опитуванні, продемонструвавши свої знання з історії України, та розв’язували кросворди на знання Конституції України.