Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень безпеки дорожнього руху

Posted in Новини - Новини

      Життя та здоров’я людини – найдорожчий дар, який можна вберегти дотримуючись правил дорожнього руху.

Тому, вкінці травня 2021 року в Глибоцькому професійному ліцеї пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.

     В рамках тижня відбулася зустріч з старшим інспектором СЮП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області капітаном поліції Валентином Урсу, який розповів про небезпеки на дорозі. Класними керівниками проведені години спілкування на теми: «Дорога до ліцею», «Правила поведінки на вулицях та дорогах у темну пору доби. Використання світлоповертаючих елементів на одязі», «Ціна необачності пішохода: відповідальність та наслідки».

     Викладач правил дорожнього руху Ярослав Мешак провів відеоурок на тему: «Закон України про дорожній рух, обов’язки та права пішоходів і пасажирів», а також Єдиний урок з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя».

    Вихователь гуртожитку Анна Довбеус спілкувалася з учнівською молоддю на тему: «Безпека на вулиці. Типові травмування пішоходів» та «Правила дорожнього руху». Також, провели фотовиставку на тему: «Типові небезпечні дорожньо-транспортні ситуації».

     Бережіть своє життя – будьте пильними та обережними на дорогах!