Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Навчальне тренування з цивільного захисту

Posted in Новини - Новини

20 травня в Глибоцькому професійному ліцеї за сприянням Державної пожежної рятувальної частини проведено спеціальне об’єктове тренування на тему: «Дії керівного складу, педагогічного колективу та здобувачів освіти закладу під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій».

У ході тренування працівники рятувальної служби продемонстрували техніку та обладнання, яка використовується під час рятувальних робіт у дорожньо-транспортних пригодах. Здобувачі освіти ліцею мали змогу побачити у роботі та спробувати на практиці пневматичні ножиці для розрізання металу, розтискач металу, електролобзік, вогнегасник.

Такі тренування дають можливість чітко і ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у повсякденному житті.