Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День вишиванки

Posted in Новини - Новини

Вишиванка – символ України, який перейшов кордони та континенти! Вся історія народу у візерунках вишитих нитками. Вишита сорочка – не просто одяг, а частина душі. Наші працьовиті пращури створили справжню красу з полотна і ниток. Квіти про щастя, червоне та чорне про смуток… З року в рік, з століття в століття додаються орнаменти, переплітаються нитки та долі.

Вже є доброю традицією відзначати День вишиванки в нашому навчальному закладі. Цього року відбувся флешмоб, в якому взяли участь здобувачі освіти та педагоги. Ми вдягаємо вишиванки з вдячністю нашій історії, з вірою в серці та надією на майбутнє.

Вдивляючись у вишиті узори відчуваєш все зовсім по іншому – плин часу, мить зупиняється, душа відпочиває і тільки диву дивуєшся як можна створити таку тонку роботу. Шануємо історію та пишемо свою!